Przejdź do strony głównej

Naprawa blokady, klucza Mercedes.


Co zrobić z uszkodzoną blokadą Marcedesa? Jak naprawić klucz lub stacyjkę? Co jeśli na wyświetlaczu wyświetla się "FATAL ERROR"?

Przeczytaj artykuł

Dorabianie kluczy Porsche


Jako jedyni w regionie oferujemy dorabienie kluczy do samochodów marki Porsche.

 LISTA MODELI

MERCEDES


MERCEDES - NAPRAWA KLUCZYKÓW NA PODCZERWIEŃ

Najczęściej występującą usterką to brak reakcji po włożeniu kluczyka do stacyjki. Jesteśmy w stanie profesjonalnie określić przczynę usterki i usunąć ją

ZAPRASZAMY

MASTER KEY


Podstawowe zalety systemów Master Key: Zapraszamy do składnia zamównień na systemy Master Key - ogromna wygoda i bezpieczeństwo za niewielką cenę!

Czytaj więcej...

Lexus, Toyota


Masz problem z pękniętą główką klucza?

Czytaj więcej...
B M W

Kodowanie kluczy do wszystkich modeli BMW


• więcej informacji...

Lexus, Toyota

Jeżeli Twój klucz uległ uszkodzeniu, pękła plastikowa główka klucza i nie wiesz co robić, ten artykuł jest dla Ciebie!

Klucze do Toyoty i Lexusa, które posiadają w główce sterownik centralnego zamka bardzo często ulegają uszkodzeniu. Po prostu główka plastykowa pęka w miejscu stałego połączenia plastykowej główki z grotem. Takie uszkodzenie jest bardzo ciężkie do naprawy, często wręcz niemożliwe. Klejenie klejem lub taśmą klejącą nie daje dobrych efektów. Klucz taki po pewnym czasie powtórnie uszkadza się w tym samym miejscu. Jest to tylko kwestia czasu kiedy grot odpadnie od główki. Nie ma potrzeby wymiany całego klucza. Prawidłowa naprawa kluczyka polega na przełożeniu elektroniki centralnego zamka ze starej główki do nowej obudowy i nacięciu grota. Cała operacja trwa kilka minut. W naszej ofercie posiadamy takie obudowy, oraz nacinamy groty. Po takiej naprawie klucz ma właściwości oryginału. Jeżeli masz taki problem to nie zwlekaj i zgłoś się do nas.

Zapraszamy!