Przejdź do strony głównej

Naprawa blokady, klucza Mercedes.


Co zrobić z uszkodzoną blokadą Marcedesa? Jak naprawić klucz lub stacyjkę? Co jeśli na wyświetlaczu wyświetla się "FATAL ERROR"?

Przeczytaj artykuł

Dorabianie kluczy Porsche


Jako jedyni w regionie oferujemy dorabienie kluczy do samochodów marki Porsche.

 LISTA MODELI

MERCEDES


MERCEDES - NAPRAWA KLUCZYKÓW NA PODCZERWIEŃ

Najczęściej występującą usterką to brak reakcji po włożeniu kluczyka do stacyjki. Jesteśmy w stanie profesjonalnie określić przczynę usterki i usunąć ją

ZAPRASZAMY

MASTER KEY


Podstawowe zalety systemów Master Key: Zapraszamy do składnia zamównień na systemy Master Key - ogromna wygoda i bezpieczeństwo za niewielką cenę!

Czytaj więcej...

Lexus, Toyota


Masz problem z pękniętą główką klucza?

Czytaj więcej...
B M W

Kodowanie kluczy do wszystkich modeli BMW


• więcej informacji...

Naprawa zapłonu w samochodach Mercedes

Co zrobić z uszkodzoną blokadą Marcedesa? Jak naprawić klucz lub stacyjkę? Co jeśli na wyświetlaczu wyświetla się "FATAL ERROR"?

Jeżeli masz problem z uruchomieniem samochodu marki Mercedes z powodu uszkodzonego kluczyka, awarii stacyjki lub blokady kierownicy zapraszamy do nas w celu usunięcia usterki.

Typowe usterki:

  • nie można przekręcić kluczyka w stacyjce
  • blokada nie odblokowuje kierownicy
  • uszkodzony kluczyk
  • blokada odblokowuje kierownicę lecz auto nie odpala
  • na wyświetlaczu pojawił się napis FATAL ERROR
  • kluczyk sprawny w zakresie centralnego zamka jednak po włożeniu do stacyjki auto nie odpala

Te wszystkie uszkodzenia jesteśmy w stanie naprawić lub przeprogramować każdy typ stacyjki i blokady. Możemy też naprawić lub zaprogramować klucze nowe i używane. Bardzo często uszkodzeniu ulega tylko kluczyk. W takim wypadku wystarczy go nam dostarczyć. Usługi wykonywane są przez zespół doświadczonych elektroników. Pracujemy na najnowszym sprzęcie diagnostycznym i naprawczym oraz sprawdzonych materiałach. Naprawy wykonujemy w naszej firmie CEZAR ELEKTRONIK lub dojeżdżamy do uszkodzonego auta. Można również dostarczyć do naszej firmy wymontowane uszkodzone części (kluczyki, stacyjka, blokada, sterownik).

Części do naprawy mogą być przesłane pocztą lub firmą kurierską na adres naszej firmy:

CEZAR ELEKTRONIK
ul. gen. Berlinga 10 lok. 51
15-814 Białystok
tel. 606 637 807

W samochodach Mercedes W204 C klasa, W207 E klasa, X204 GLK, W212 E klasa, bardzo często występuje usterka uszkodzenia mechanicznego lub elektronicznego rygla ESL. Po dokładnym zdiagnozowaniu usterki rygla możemy zastosować fabrycznie nowy rygiel, naprawić używany lub na życzenie klienta zastosować emulator rygla ESL. W przypadku wykonywania usługi dostarczonej pocztą, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 606 637 807.